شرکت فنی مهندسی هایکو

وال واشر wall-washer فول کالر تکنولوژی هایکو : این نوع وال واشر در ۲ نوع SMDو power در طول ۲-۳-۴-۵و ۶ متری ارائه می گردد که هر دو این محصول دارای برد کنترل و مدار (برد اصلی)که led بر روی ان قرار میگیرد. در نوع smdسیستم مدار آن به این صورت میباشد که led آن به صورت RGB SMD معمولی می باشد که دارای ۱۶۰۰۰۰۰۰ رنگ می باشد و جهت قدرت بخشیدن به نور آن میتوان در دو حالت با لنز و بدون لنز تولید نموده که در سیستم با لنز LEDاز قدرت بالاتری جهت نمایش رنگ در فواصل زیاد و طولانی را داشته باشیم . سیستم برد کنترل این محصول در ۲ نوع SMD ,  power مشترک میباشد و توان مصرفی این محصول بر اساس تراکم و طول محصول (منبع تغذیه) آن تعیین میگردد.

در وال واشر wall-washer نوع HiPower  نوع LEDآن نیز از نوع  Power میباشد که شدت نوری خیلی بالاتری نسبت به smd را دارا می باشد و در نوع Hipower از سیستم لنز جهت ایجاد نوری با شدت بالا نیز استفاده می شود.

همچنین از وال واشر wall-washer  HiPower جهت نورپردازی سطوح عمودی و افقی استفاده میشود و برای نور پردازی ساختمانها ، پل عابر پیاده، زیرگذر و روگذر های شهری و همچنین کلیه ی تجهیزات و نمادهای شهری با هر ارتفاعی نیز استفاده میشود.

 

شرکت فنی مهندسی هایکو

وال واشر wall-washer آبشاری:

وال واشر آبشاری جهت نصب بر روی تیرک های برق و آذین بندی شهری استفاده می شود و با افکت حرکت از بالا به پایین بصورت ستاره دنبال دار و خاموش شدن در انتها می باشد که می توان آن را در انواع رنگ ها و همچنین رنگ پرچم تولید نمود :

این نوع وال واشر wall-washer در ۲ نوع SMDوHi power در ارتفاع ۲-۳-۴-۵و ۶ متری ارائه می گردد که هر دو این محصول دارای برد کنترل و مدار (برد اصلی)که led بر روی ان قرار میگیرد. در نوع smdسیستم مدار آن به این صورت میباشد که led آن به صورت RGB SMD معمولی می باشد که دارای ۱۶۰۰۰۰۰۰ رنگ می باشد و جهت قدرت بخشیدن به نور آن میتوان در دو حالت با لنز و بدون لنز تولید نموده که در سیستم با لنز LEDاز قدرت بالاتری جهت نمایش رنگ در فواصل زیاد و طولانی را داشته باشیم که شرکت Hicoسعی نموده که تولید خود را بیشتر صرف و معطوف تولیدات خود با سیستم لنز کند. سیستم برد کنترل این محصول در ۲ نوع SMD , Hi power مشترک میباشد و توان مصرفی این محصول بر اساس تراکم و طول محصول  (منبع تغذیه) آن تعیین میگردد.

wall-washer  

در وال واشر wall-washer نوعHipower نیز مثل کلیه سیستم شبیه سیستم SMD میباشد و نوع LEDآن نیز از نوع Hipowerمیباشد که شدت نوری بیشتری نسبت به smd را دارا می باشدو در نوع Hipower از سیستم لنز جهت ایجاد نوری با شدت بالا نیز استفاده می شود.

وال واشر
                 وال واشر شرکت هایکو

 

وال واشر wall-washer پرچم:

وال واشر wall-washer پرچم در دو نوع ثابت و افکت دار در ابعاد ۲-۳-۴-۵ و ۶ متری ساخته می شود. که led آنها به همان سه رنگ پرچم ایران (سبز و سفید و قرمز) استفاده میشود که نوع ثابت آن بدون هیچ خاموش و روشن شدن بروی تیرک های چراغ برق نصب و جلوه زیبایی دارا است ودر شب نمایانگر پرچم جمهوری اسلامی ایران میباشد و در پرچم های افکت دار led ها به همان صورت رنگ پرچم ثابت میباشد که در جهت کنترل و افکت دادن (نوع خاموش و روشن شدن پرچم جهت جلب توجه بیشتر ) از برد کنترل فرمان و کنترل led ها استفاده شده است. تعداد افکت های موجود در این محصول قابل تغییر بصورت دلخواه می باشد و تعداد آن نیز قابل کنترل و زمان بندی میباشد.

کلیه وال واشر wall-washer ها به صورت کاملا آب بندی شده است و دارای 1 سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش می باشد و در کلیه شرایط جوی حتی (شمال و جنوب کشور) جواب دهی بسیار عالی را دارا است طول عمر مفید این محصول بالغ بر ۲۵سال می باشد.

 

برای دریافت اطلاع از لیست قیمت و سفارش محصول با این شماره تماس حاصل فرمایید:09120277522