چند نکته در انتخاب ریسه مناسب

ریسه بلوطی،قیمت ریسه بلوطی 

ریسه آرایی باغ و فضای جشن به مراسم شما، جلوه می دهدو باعث زیباتر شدن، محیط و فضای جشن شما می شود.اگر این روزها سری به بازار زده باشید، با انواع ریسه های رنگی و جذاب که آماده نصب هستند، روبرو می شوید.ریسه انواع مختلفی دارند و شما با توجه به نوع نیازتان می توانید، ریسه مناسب را تهیه کنید. اما ریسه خوب، چیست ؟ در انتخاب ریسه مناسب چهه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

ریسه بلوطی
                             ریسه

لامپ

لامپ های ریسه های چراغانی تا حد زیادی به سلیقه ی شما بستگی دارند.لامپ های توپی پلاستیکی رنگی دیگر قدیمی شده اند، بهتر از ریسه های جدید تر استفاده کنید. این نوع ریسه ها در حدود 1 وات انرژی مصرف می کنند و پس از روشن شدن، تغییر رنگی می دهند .

ریسه بلوطی
ریسه

 

برق کشی :

 

برای اینکه برای شما مشکل قطعی منبع برق پیش نیاید بهتر از لامپ های کم مصرف استفاده کنید. بهترین راه تامین انرژی چراغانی استفاده از موتورهای دیزلی است، این کار باعث می شود که به برق محلی فشار وارد نشود و مشکل قطعی برق پیش نیاید.

ریسه بلوطی
ریسه

 

سرپیچ

سرپیچ ها معمولا دارای اندازه های استاندارد هستند، تا هر نوع لامپی را جواب بدهند. اما همان ها هم دارای کیفیت های مختلف هستند.سر پیچ هایی مرغوب تر هستند، که جنس پلاتینشان قوی تر باشد، پلاتین قوی باعث می شود که عمر فنی یک سر پیچ بالا برود و باعث خرابی و سوختن لامپ نشود.

برای کسب اطلاعات از قیمت انواع ریسه بلوطی و مشاوره رایگان با مشاورین شرکت هایکو تماس حاصل فرمایید.09120277522