پروژکتور smd

برای روشن کردن و نورپردازی یک فضای بزرگ، باید از میزان نور زیادی استفاده کرد،بسته به سلیقه و نوع نیاز می توان از چند روشنایی ، یا از یک یا چند پروژکتور استفاده کرد.
پروژکتور میزان نور زیادی را برای شما فراهم می کنندو کاربرد آنها بیشتر برای روشن کردن محیط های بزرگ و فضاهای باز است.

 


پروژکتور در ابعاد و اشکال مختلفی ساخته می شوند، در هنگام خرید یک پروژکتور باید به نوع و محل استفاده ، شکل، ابعاد و میزان نوردهی توجه کنید. پروژکتورهای شرکت هایکو در دو نوع smd و لنز دار پارو عرضه شده اند. روشنایی پروژکتور های smdتوسط لامپ های smd تامین می شوند.

smd مخفف Surface Mounted Device است که به نوعی تکنولوژی در ساخت محصولات الکترونیکی گفته می شود که برخلاف قطعات DIP برپایه لحیم کاری بدون استفاده از هرگونه حفره بر روی بورد بنا شده است.ویژگی اصلی لامپ های SMD در این است که دارای آی سی هایی با پایه کوتاه می باشد. این پایه ها با استفاده از لحیم کاری بدون استفاده از سوراخ بر روی بورد نصب می گردند و با عبور جریان برق می توانند نور مناسبی را توزیع کنند. از مزایای استفاده از این پروژکتورها می توان به طول عمر بالا ، عمر مفیدی در حدود 5000 ساعت اشاره کرد. همچنین این این پروژکتورها سرعت بالایی در رسیدن به بالاترین میزان روشنایی دارد.

 

 

برای دریافت اطلاع از لیست قیمت پروژکتورهای smd و سفارش محصول با این شماره تماس حاصل فرمایید:09120277522